Оплата і доставка

Інтернет-магазин YaMi турбується про ваш комфорт, тому пропонує найпростіші умови оплати та доставки ваших замовлень.

Оплата товару

Після того, як ви оформили замовлення, вам прийде повідомлення на вказаний номер мобільного телефону про наявність обраних вами товарів. Зазначимо, що зв’язатися з вами також можуть через дзвінок для уточнення термінових даних, а також через популярні месенджери.

Після цього покупцеві буде запропоновано кілька варіантів оплати свого замовлення:

  1. Онлайн-оплата. Наш менеджер надішле вам банківські реквізити для оплати замовлення.
  2. Оплата готівкою при отриманні. Ви можете сплатити своє замовлення готівкою безпосередньо після його огляду. Оплата здійснюється кур’єром або оператором поштового відділення.
  3. Оплата банківськими картками при отриманні. Ви можете сплатити своє замовлення будь-якими банківськими картками безпосередньо після його огляду. Оплата здійснюється кур’єром або оператором поштового відділення. Звертаємо вашу увагу, що при адресній доставці у кур’єрів не завжди є платіжний термінал для безготівкового розрахунку.
  4. Оплата готівковим та безготівковим способом при самовивезенні. Якщо ви забираєте своє замовлення самі, ви можете розрахуватися з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом.

Доставка замовлень

Всі товари по Україні доставляються за допомогою Нової Пошти та за тарифами поштового оператора.

Наші менеджери намагаються надсилати ваші замовлення “день в день”, але якщо оформлення товару відбулося після 18:00, доставка переноситься наступного дня. Замовлення з відправкою “день в день” у вихідні дні приймаються до 15:00.

Безкоштовна доставка замовлень – від 1300 грн.

Для мешканців Запоріжжя можливе самовивезення із Заводського району.

Поділитися з друзями
YaMi