Українська косметика: 8 брендів із натуральною продукцією

Українська економіка переживає дуже складні часи, але попри всі труднощі наші косметичні бренди продовжують робити якісні продукти. Так, деякі компанії поставили виробництво на паузу, деякі взагалі закрилися, але найстійкіші вперто продовжують свою справу. Завдяки останнім у нас у країні є своя українська косметика, за яку, як кажуть, не соромно. У цьому огляді ми озвучимо вісім компаній з України, які виробляють натуральну косметику і точно варті вашої уваги.

Перераховувати бренди ми будемо не в порядку їхньої значущості. Це не рейтинг. Це просто рекомендація звернути увагу на продукти наших компаній, які за якістю не поступаються закордонним, а за деякими параметрами їх навіть перевершують. Як правило, одним із таких параметрів є доступна ціна. Власне, для багатьох цей показник є ключовим під час вибору якісної косметики.

Hillary Cosmetics

Це досить відома українська косметика для нашого ринку, яка вже не один рік має великий попит у прекрасної половини нашої країни. Головна особливість цієї компанії – це винятковий акцент на натуральність та інноваційність своїх продуктів. У розробці використовуються передові західні технології, а також найкращі високоякісні матеріали із США та європейських країн.

Hillary Cosmetics

Як ви вже зрозуміли, якщо у виробника таке ставлення до своєї продукції, то в ній ви точно не знайдете:

  • силікони;
  • синтетичні аромати;
  • барвники;
  • сульфати;
  • всілякі агресивні інгредієнти.

Окрім цього, продукція Hillary Cosmetics має сертифікати якості ECOCERT та COSMOS Standard. Хто не в курсі, це міжнародні стандарти натуральної та органічної косметики, що вже є знаком якості.

Top Beauty

Це відносно нова українська косметика, яка в останні роки почала стрімко завойовувати серця покупниць. Top Beauty приваблює натуральним складом, доступною ціною та пристойним асортиментом продукції, що покриває практично всі запити сучасних жінок.

Top Beauty

У нашому блозі є окрема стаття “ТОП-5 переваг продукції Top Beauty“, яка добре розкриває основні переваги бренду. Рекомендуємо ознайомитися з нею.

White Mandarin

Якщо вас цікавить українська косметика виключно на рослинній основі, то вам безперечно потрібно оцінити пропозиції від компанії White Mandarin. Екстракти водоростей, пептиди зародків пшениці та інші природні основи – це історія якраз цього бренду.

White Mandarin

Всі товари мають сертифікацію безпеки та екологічності, а асортимент покриває не тільки всі запити жінок, а й чоловіків, і навіть дітей. Загалом, продукція не перший рік на ринку, добре знайома українським покупцям, має позитивний фідбек від споживачів і відрізняється доступним цінником. Відмінний виробник із чудовою косметикою, більше тут нічого не скажеш.

Marie Fresh Cosmetics

Це той випадок, коли за розумну ціну ви отримуєте максимальну якість косметичного продукту. Компанія Marie Fresh Cosmetics наголошує у своїй роботі саме на якості. Це і закупівлі високоякісної сировини від перевірених виробників, де всі матеріали мають паспорти та сертифікати якості, і налагоджений технологічний процес виробництва, і професійне обладнання, і унікальні фірмові рецептури, і ще багато того, що дає кінцевому споживачеві високу якість продукту.

Marie Fresh Cosmetics

Окрім цього, компанія Marie Fresh Cosmetics володарка європейського сертифікату GMP, який підтверджує високий статус бренду та його прагнення випускати на ринок лише преміальний продукт.

Cryo Cosmetics

Компанія існує з 2013 року і, як ви вже зрозуміли з назви, відрізняється тим, що виробляє свою продукцію із застосуванням технологій обробки сировини за низького температурного режиму. Такий підхід дозволяє зберегти в кінцевому продукті важливі природні компоненти в незайманому вигляді. Так як сировина не піддається окисленню, вона зберігає важливі вітаміни та амінокислоти, які так необхідні для правильного догляду за собою.

Cryo Cosmetics

Cryo Cosmetics пропонує своїм клієнтам унікальні та натуральні засоби догляду за волоссям та шкірою. При цьому вся продукція сертифікована, відрізняється доступним цінником та має пристойну кількість позитивних відгуків.

HELEN YANKO

Ще один молодий бренд у нашому огляді, що поступово завойовує довіру споживачів. Натуральна українська косметика з приставкою “еко” створюється на основі виключно природних компонентів. При цьому весь асортимент стосується так званої cruelty-free продукції – вона не тестується на тваринах.

HELEN YANKO

Товарний ряд бренду пропонує якісні продукти всім членам сім’ї. Доглядові засоби відрізняються фірмовою рецептурою, відмінною якістю за помірною ціною та приємним дизайном.

Lapush

Цей бренд не потребує представлення, оскільки добре знайомий українському користувачу. Компанія виготовляє ексклюзивну косметику на основі натуральних інгредієнтів. Вся продукція має відповідні сертифікати якості європейського рівня, а також покриває більшість потреб у догляді сучасних жінок та чоловіків.

Lapush

Looky Look

Ця українська косметика представлена молодим брендом, який, як і решта в цьому огляді, робить ставку на стовідсоткову натуральність своєї продукції. Якщо говорити про особливості цієї компанії, то варто звернути увагу на її асортимент. На відміну від своїх конкурентів з українського ринку, у Looky Look є:

  • окрема серія косметики для моделювання фігури та підтяжки шкіри;
  • продукція для живлення та зволоження шкіри;
  • лінійка засобів для розслаблення;
  • серія засобів із природними афродизіаками.
Looky Look

Сподіваємося, що наш огляд був вам корисним і ви знайшли для себе виробника, який задовольнить усі ваші потреби у догляді. Якщо ви знаєте ще українські бренди, які роблять якісно та натурально, ділитесь ними у коментарях.

Яна Михайличенко

Головний експерт та засновниця інтернет-магазину YaMi. Лашмейкер із багаторічним стажем. Професійно займається продажем косметики з 2015 року.

Оцініть статтю
YaMi
Додати коментар