ТОП-5 переваг продукції Top Beauty від магазину YaMi

Український бренд органічної косметики Top Beauty вже давно заслужив на довіру у користувачів, оскільки продукція стала добре впізнаваною, а її можливості на собі зазнали величезної кількості жінок. Молода компанія старанно працювала над якістю своєї продукції з 2017 року, тому сьогодні вже можна сміливо судити про її переваги на тлі відомих конкурентів. Так, продукцію Top Beauty ми сміливо можемо порівнювати з продукцією світових брендів, оскільки на це у нас є вагомі підстави. Саме про це ми сьогодні й поговоримо.

Інтернет-магазин косметики YaMi приділяє особливу увагу бренду Top Beauty, оскільки вся його продукція була протестована особисто, а також численними клієнтами нашого магазину.

Основні переваги бренду

Ми виділяємо п’ять основних переваг косметики Top Beauty:

 1. Це український бренд.
 2. Натуральний склад.
 3. Ставка на якість та деталі.
 4. Повна екологічність.
 5. Краще співвідношення ціни та якості.

А тепер давайте про кожну з цих переваг поговоримо трохи детальніше.

Український бренд

Top Beauty – один із трохи косметичних брендів з України, який досяг серйозних висот і вийшов на рівень світових компаній за якістю свого продукту. За високої якості продукції виробник зберігає оптимальні ціни для українського ринку, тим самим дозволяючи жінкам отримувати високоякісний продукт за доступною ціною.

Top Beauty

При цьому асортимент Top Beauty сьогодні закриває практично всі потреби своїх клієнтів у догляді за собою, а також підтримки своєї краси та здоров’я. Продукція не тільки має естетично приємний зовнішній вигляд та продуманий дизайн упаковок, але, що важливіше, якісний склад від використання якого є реальний результат.

Натуральний склад

Косметика Top Beauty у своєму складі не містить:

 • штучні барвники;
 • спирти;
 • ГМО;
 • пестициди.

Незважаючи на доступну ціну, бренд не пішов стопами мас-маркету, який часто грішить наявність великої кількості хімії у своїй продукції для здешевлення виробництва. Top Beauty робить ставку на екологічність, тому у виробництві використовує лише натуральні олії, а також різні витяжки з квітів, трав та плодів.

Ставка на якість

Top Beauty – це виробництво крафту. Такий підхід дозволяє бренду сконцентруватись на важливих деталях кожного продукту, якість якого доводять до досконалості. Невеликий обсяг виробництва (порівняно зі світовими косметичними компаніями) дає можливість не економити на продукції в гонитві за її чисельністю. На відміну від великих компаній, які економлять гроші на виробництві, але більше вкладають у маркетинг, Top Beauty продовжує робити ставку на деталі та якість.

Екологічність

В наш час питання екологічності виробництва дуже актуальне. Виробник гранично мінімізував шкоду від виробництва. Це було досягнуто не лише дотриманням усіх екологічних норм, а й завдяки використанню матеріалів, що подаються до вторинної обробки. Усі упаковки бренду повністю безпечні для природи та людини.

Ціна-якість

Підкажіть, які на українському ринку є бренди, що надають натуральний та ефективний продукт за цінами Top Beauty? Це непросте завдання знайти аналоги, оскільки компанія справді підкуповує своїми доступними цінами. Іноді така цінова політика грає проти неї, оскільки багато користувачів не можуть повірити, що за таку ціну отримують справді органічне та робоче рішення для своєї краси та здоров’я.

Наш онлайн-магазин YaMi намагається завжди отримати зворотний зв’язок від своїх клієнтів, щоб переконатися, що даний продукт підійшов їм і повністю задовольнив їх потреби. Це дозволяє нам на практиці визначати, які косметичні засоби реально працюють, які менш ефективні, а від яких взагалі варто відмовитися. Наш аналіз показує, що косметика Top Beauty практично завжди отримує позитивний відгук, тому ми продовжуємо її радити нашим покупцям і використовуємо самі на щоденній основі.

Яна Михайличенко

Головний експерт та засновниця інтернет-магазину YaMi. Лашмейкер із багаторічним стажем. Професійно займається продажем косметики з 2015 року.

Оцініть статтю
YaMi
Додати коментар

 1. Олена

  Вже пару років користуюсь засобами від Топ Бьюті. Гарна якість, ціна не кусається та в асортименті є все, що мені потрібно на кожен день. По ціні та якості альтернативи є, але обираю українське!

 2. Христина

  Раніше не користувалася нашою косметикою, поки не спробувала Топ Б’юті. Думала за таку ціну доступну буде не дуже якість, тому і не очікувала вау ефекту. Але як я рада, що помилялась! Хто не пробував, дуже раджу ознайомитися з нею. Українська якість найкраща!